Woal

Woal szerokości 290 cm wykonany jest z tiulu. W górnej części posiada ozdobną falbanę oraz wiązanie. Możemy go nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych: białej lub beżowej. Stanowi efektowną aranżację pokoju dziecięcego.

Stelaż na woal przykręcany 149 cm

Stelaż przykręcany składa się z dwóch połączonych ze sobą rurek. Umieszczone na nich dwa uchwyty z mocującymi śrubami można dowolnie przesuwać po rurce. Istnieje również możliwość dostosowania do grubości elementów, na których mocowany jest stelaż.

Górna rurka łączy się z drutem, na którym umieszczony zostaje baldachim. Kształt elementu, na którym zostaje on wieszany zależy od potrzeb klienta. Stelaż jest przykręcany do łóżeczka dziecięcego. Baldachim może stanowić zabezpieczenie przed słońcem lub światłem. Jest również elementem dekoracyjnym w pokoju dziecka.

Stelaż na woal wolnostojący 149 cm

Stelaż wolnostojący jest stawiany koło łóżeczka, nie wymaga przykręcania. Składa się z dwóch rurek, połączonych ze sobą za pomocą ‘stopera-zatrzasku’. Górna rurka łączy się z owalnym drutem, na którym umieszczony zostaje baldachim. Rurka dolna łączy się z podstawą w kształcie koła, również przy pomocy ‘stopera-zatrzasku’.

Kształt elementu, na którym zostaje zawieszany baldachim, zależy od potrzeb klienta.
Baldachim może stanowić zabezpieczenie przed słońcem lub światłem. Jest również elementem dekoracyjnym w pokoju dziecka.


42-125 Kamyk k/Częstochowy | Biała ul. Jasnogórska 43
© Copyright TOMI - All Rights Reserved