Przewijaki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przewijaki, które można położyć bezpośrednio na łóżeczku o wymiarach 120 x 60 cm lub zastosować jako uzupełnienie komody niemowlęcej.

Przewijak jest jednym z praktyczniejszych rozwiązań ułatwiających opiekę nad maluszkiem, na które bardzo często decydują mamy planując opiekę nad noworodkiem. To swego rodzaju sztywna nakładka, która pozwala uzyskać wygodne miejsce do przewijania szkraba, bez konieczności pochylania się i nadmiernego obciążania kręgosłupa (jest to szczególne ważne dla mam, które urodziły przez cesarskie cięcie, ale nie tylko).


Jeśli zaplanujecie zakup komody niemowlęcej przewijak jest jej niezbędnym uzupełnieniem. W ten sposób można stworzyć komfortowe miejsce do przewijania, gdzie będzie wszystko w zasięgu ręki i na odpowiedniej wysokości.

Przewijaki zostały wykonane przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów, dzięki czemu są nie tylko trwałe i wytrzymałe, ale także wyjątkowo łatwe w czyszczeniu. Przy jego zastosowaniu bezpośrednio na łóżeczku specjalne kołeczki blokujące zapewniają odpowiednią stabilność, natomiast zewnętrzna, wodoodporna folia nie przepuszcza płynów i można ją szybko wytrzeć do sucha

42-125 Kamyk k/Częstochowy | Biała ul. Jasnogórska 43
© Copyright TOMI - All Rights Reserved