Pościel drukowana 120 x 90 cm

Produkt wykonany z wysokiej jakości certyfikowanych tkanin przeznaczonych na produkty dla dzieci do lat 3

W skład zestawy 3-elementowego wchodzą:

1

Kołdra w rozmiarze 120 x 90 cm (Włóknina poliestrowe obszyta 100% bawełną)

2

Poduszka 60 x 40 cm
(Włóknina poliestrowe obszyta 100% bawełną)

3

Poszewka na poduszkę w rozmiarze 60 x 40 cm (100% bawełna)

4

Poszewka na kołderkę w rozmiarze 120 x 90 cm
(100% bawełna)

5

Ochraniacz do łóżeczka o długości 180 cm (100% bawełna)
z wyjmowanym wypełnieniem

Pościel drukowana 120 x 90 cm

  • Jest to propozycja dla rodziców ceniących tradycyjne rozwiązania. Bawełna to tkanina od pokoleń stosowana do produkcji artykułów pościelowych, zwłaszcza dla dzieci. Doskonale zapewnia komfort termiczny. Pastelowe barwy i bajkowe wzory sprawią, że dziecięcy pokój będzie wyglądał piękniei wyjątkowo.
  • Pościel zaprojektowano tak, aby oprócz walorów estetycznych dawała rodzicom łatwość użytkowania, a ich dzieciom komfort snu i wypoczynku. W poszwie oraz dole ochraniacza wszyto bezpieczne zameczki gwarantujące łatwość zdejmowania tych elementów do prania.
  • Dodatkowo ochraniacz ma wyjmowane wypełnienia, przez co jego pranie i prasowania jest proste i szybkie. Gwarantuje również zachowanie pierwotnego kształtu i grubości. Mocowany jest do boków łóżeczka za pomocą troczków. Ochraniacz znakomicie zabezpiecza boki łóżeczka.
  • Produkt może być stosowany dla dzieci o wrażliwej skórze ze skłonnościami do alergii. Zastosowane materiały nie zawierają sztucznych barwników, szkodliwych substancji chemicznych, metali ciężkich. Zarówno elementy pościeli jaki obszycie wypełnień zostało wykonane ze 100% bawełny
  • Wszystkie materiały z których uszyta jest pościel posiadają Certyfikat Oeko-Tex i są bezpieczne i przyjazne dla dzieci. Kołderka jest lekka i puszysta. Wypełnienie jest antyalergiczne wyprodukowane włókien poliestrowych, obszyte 100% bawełną.
  • W komplecie znajduje się specjalnie zaprojektowana płaska poduszka. Optymalna wysokość, zgodna z zaleceniami neonatologów i pediatrów, zapewnia maluchom zdrowy sen. Pościel można prać w pralce w temperaturze 40ºC.

42-125 Kamyk k/Częstochowy | Biała ul. Jasnogórska 43
© Copyright TOMI - All Rights Reserved