Kocyk 75 x 50 cm, poduszka 35 x 30 cm (pościel do wózka)

Jest to dwustronna pościel, z jednej strony zarówno kocyk jaki poduszka zostały uszyte z tkaniny minky, która jest wyjątkowo miękka i delikatna w dotyku. Jej trójwymiarowa struktura doskonale zapewnia komfort termiczny, wyjątkowa delikatność skrada serca kolejnych rodziców wybierających produkty dla swych pociech. Druga strona została uszyta jest ze 100% bawełny. Ty decydujesz, która tkanina będzie miała bezpośredni kontakt ze skórą Twojego dziecka. W środku znajduje się lekka silikonowa włóknina antyalergiczna gwarantująca świetną wentylację. W kocyk wszyto kolorowe metki sensoryczne.

W pierwszych miesiącach życia, kiedy jeszcze słabo rozwinięty jest wzrok, dziecko intensywnie poznaje świat za pomocą dotyku. To właśnie dotyk decyduje o rozwoju układu sensorycznego. Dla małego dziecka skupienie się na małym elemencie jest nie lada wyzwaniem. Im częściej dziecko będzie takie próby podejmować, tym lepiej rozwinie się jego integracja sensoryczna. Proponowana kolorystyka daje możliwość doskonałego dopasowania produktu do koloru wózka, fotelika itp.

Produkt wykonany z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów przeznaczonych na produkty dla dzieci do lat 3. Produkt świetnie nadaje się na prezent dla dziecka.

42-125 Kamyk k/Częstochowy | Biała ul. Jasnogórska 43
© Copyright TOMI - All Rights Reserved