Pościel haftowana

Produkt wykonany z wysokiej jakości certyfikowanych tkanin przeznaczonych na produkty dla dzieci do lat 3

W skład zestawy 3-elementowego wchodzą:

1

Poszewka na poduszkę w rozmiarze 60x40 cm (100% bawełna)

2

Poszewka na kołderkę w rozmiarze 135x100 cm (100% bawełna)

3

Ochraniacz do łóżeczka o długości 300 cm (100% bawełna)
z wyjmowanym wypełnieniem

Pościel haftowana

  • Jest to propozycja dla rodziców ceniących tradycyjne rozwiązania. Bawełna to tkanina od pokoleń stosowana do produkcji artykułów pościelowych, zwłaszcza dla dzieci.
  • Doskonale zapewnia komfort termiczny. Aplikacja uroczego misia na poszwie i ochraniaczu cieszy zarówno oczy dzieci jaki ich rodziców. Pastelowe, modne aktualnie kolory świetnie komponują się z wnętrzem dziecięcych pokoi. 
  • Pościel zaprojektowano tak, aby oprócz walorów estetycznych dawała rodzicom łatwość użytkowania, a ich dzieciom komfort snu i wypoczynku. W poszwie oraz dole ochraniacza wszyto bezpieczne zameczki gwarantujące łatwość zdejmowania tych elementów do prania. 
  • Dodatkowo ochraniacz ma wyjmowane wypełnienia, przez co jego pranie i prasowania jest proste i szybkie. Gwarantuje również zachowanie pierwotnego kształtu i grubości.
  •  Jego wyjątkowa długość 300 cm daje nam możliwość wykorzystania ochraniacza w momencie, kiedy dziecko uczy się siadać, a w następnym etapie chodzić. Znakomicie zabezpiecza on boki łóżeczka ,chroniąc dziecko w przypadku upadku przed kontaktem z twardymi elementami łóżeczka.

42-125 Kamyk k/Częstochowy | Biała ul. Jasnogórska 43
© Copyright TOMI - All Rights Reserved