Pościel minky

Produkt wykonany z wysokiej jakości certyfikowanych tkanin przeznaczonych na produkty dla dzieci do lat 3

W skład zestawy 3-elementowego wchodzą:

1

Dwustronna poszewka na poduszkę w rozmiarze 60 x 40 cm
(Minky+ 100 % bawełna)

2

Dwustronna poszewka na kołderkę w rozmiarze 135 x 100 cm
(100 % bawełna)

3

Dwustronny ochraniacz do łóżeczka o długości 180 cm
(Minky + 100% bawełna)
z wyjmowanym wypełnieniem

Pościel minky

  • Minky to wyjątkowo miękka i delikatna w dotyku dzianina. Jej trójwymiarowa struktura doskonale zapewnia komfort termiczny, wyjątkowa delikatność w dotyku skrada serca kolejnych rodziców wybierających produkty dla swych pociech. Pastelowe kolory świetnie komponują się z wnętrzem dziecięcych pokoi.
  • Pościel zaprojektowano tak, aby oprócz walorów estetycznych dawała rodzicom łatwość użytkowania, a ich dzieciom komfort snu i wypoczynku. Dzięki temu, że poduszka i ochraniacz z jednej strony uszyte są z dzianiny Minky, a z drugiej ze 100 % bawełny, Ty decydujesz, która tkanina będzie miała bezpośredni kontakt ze skórą Twojego dziecka. 
  • W poszwie, poszewce na poduszkę oraz dole ochraniacza wszyto bezpieczne zameczki gwarantujące łatwość zdejmowania tych elementów do prania. Dodatkowo ochraniacz ma wyjmowane wypełnienia, przez co jego pranie i prasowania jest proste i szybkie. 
  • Gwarantuje również zachowanie pierwotnego kształtu i grubości, znakomicie zabezpiecza boki łóżeczka Poszwa na kołdrę uszyta jest tradycyjnie ze 100 % bawełny gwarantującej lekkość i świetną termikę i wentylację.

42-125 Kamyk k/Częstochowy | Biała ul. Jasnogórska 43
© Copyright TOMI - All Rights Reserved